Folyo baskı, dijital baskı içerisinde bulundurulan PVC türünde yapılan baskı malzemesinden oluşmaktadır. Folyo bir yüzeye yapıştırılarak yapılan reklam modelidir. Günlük hayatta pek çok yerlerde kullanılmaktadır. İç ve dış mekanlarda yada arabalarda da kullanılmaktadır. Reklam sektöründe önemli bir boyutta dikkat çekiciliği bulunmaktadır.

İç Mekan Baskı Cennet Mahallesi

İç mekan folyo baskı uygulamalarında oldukça dikkat çekici reklam türlerinden bir tanesidir. İstediğiniz tarzda tasarım yapılarak hareket edilmektedir. Yapılan çözünürlük sayesinde akılda kalıcı ve etkileyici bir faktöre sahiptir. Ayrıca baskılar hiç bir şekilde insan sağlığına zarar vermemektedir. Hedef kitleye göre yapılan reklam türleri önemli ölçüde etki etmektedir.

 

Dış Mekan Baskı Cennet Mahallesi

Dış mekanlarda yapılan folyo baskıların en iyi özelliklerinden bir tanesi dayanıklılıktır. Bütün hava şartlarına dayanıklı olan reklam modeli sayesinde uzun ömürlü model yaptırmış olacaksınız. Her ebata göre yapılan tasarımlar istediğiniz tarzda olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan tasarımlar isteğinize göre hareket edilecektir.

Folyo Baskı Cennet Mahallesi

Anka Baskı Merkezi istediğiniz iç veya dış mekan folyo baskınızı en kısa süre içerisinde tamamlayacaktır. Sitemizden whatsapp, telefon, sosyal medya yada, mail aracılığıyla iletişime geçerek uygun fiyatla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetiniz en kısa süre içerisinde hazır edilip teslim edilmektedir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

 

[FAQ id=”554″]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir