Folyo baskı, dijital baskı içerisinde bulundurulan PVC türünde yapılan baskı malzemesinden oluşmaktadır. Folyo bir yüzeye yapıştırılarak yapılan reklam modelidir. Günlük hayatta pek çok yerlerde kullanılmaktadır. İç ve dış mekanlarda yada arabalarda da kullanılmaktadır. Reklam sektöründe önemli bir boyutta dikkat çekiciliği bulunmaktadır.

İç Mekan Baskı Cennet Mahallesi

İç mekan folyo baskı uygulamalarında oldukça dikkat çekici reklam türlerinden bir tanesidir. İstediğiniz tarzda tasarım yapılarak hareket edilmektedir. Yapılan çözünürlük sayesinde akılda kalıcı ve etkileyici bir faktöre sahiptir. Ayrıca baskılar hiç bir şekilde insan sağlığına zarar vermemektedir. Hedef kitleye göre yapılan reklam türleri önemli ölçüde etki etmektedir.

Folyo Baskı Cennet Mahallesi

Dış Mekan Baskı Cennet Mahallesi

Dış mekanlarda yapılan folyo baskıların en iyi özelliklerinden bir tanesi dayanıklılıktır. Bütün hava şartlarına dayanıklı olan reklam modeli sayesinde uzun ömürlü model yaptırmış olacaksınız. Her ebata göre yapılan tasarımlar istediğiniz tarzda olmasını sağlayabilirsiniz. Yapılan tasarımlar isteğinize göre hareket edilecektir.

Folyo Baskı Cennet Mahallesi

Anka Baskı Merkezi istediğiniz iç veya dış mekan folyo baskınızı en kısa süre içerisinde tamamlayacaktır. Sitemizden whatsapp, telefon, sosyal medya yada, mail aracılığıyla iletişime geçerek uygun fiyatla hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Hizmetiniz en kısa süre içerisinde hazır edilip teslim edilmektedir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

 

Folyo Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Folyo Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Folyo Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Folyo Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Folyo Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Folyo Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat