Restoran, kafe ve evlerin sofralarında vazgeçilmez olan amerikan sofra Anka Baskı Merkezi farkıyla devam etmektedir. Renk çeşitliliği ve çeşitli desenlerle oluşturabileceğiniz bu malzemede oldukça şık görünüm sağlamaktadır. Ayrıca masa üzerinde biriken kırıntı ve lekelerin olmasına engel olmaktadır. Ayrı bir temizlik katan bu ürün iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Amerikan Servis Hangi Sektörde Kullanılır?

Restoran ve kafeler de kullanılan model oldukça zamandan tasarruf sağlamaktadır. Müşteriye karşı yeni bir imaj yaratmasını sağlamaktadır. Yapılan tasarımlar modern renklerle birleştirilerek yapılmaktadır.

Amerikan Servis

Amerikan Servis Fiyatı Ne Kadar?

Amerikan  Fiyat ve tasarımlar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğumuz diğer hizmetleri de inceleyebilirsiniz. Firmamıza yazdığınızdan itibaren en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

[FAQ id=”497″]