Tişört Baskı, kendi tasarımlarınızı, firmanız için logo veya herhangi bir resim bastırabilirsiniz. Her bedene göre olan tişört modellerimiz sayesinde istediğiniz tasarımı yaptırabilirsiniz. Tişörtlerimiz tamamen kaliteli olup uzun ömürlü ve kalıcı baskı içermektedir.

Tişört Baskı

Tişört Baskı Hizmetleri

Tişört Baskı hizmetinde müşterilerimizin istediği bedene uygun tasarımlar yapmaktayız. Alınan hizmet en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Anka Baskı Merkezi olarak en uygun baskı hizmeti vererek bu alanda öncü bir şekilde ilerlemekteyiz. Baskı hizmetinde kaliteli tişört ve baskı yapılarak uzun ömürlü kullanım sunmaktadır. İstediğiniz ebatlarda tişörtler bulunmaktadır. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Anka Baskı Merkeziyle iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde dönüş yaparak hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Her beden için bulunan tişörtlerimiz en uygun fiyata yapılmaktadır.

Tişört Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Tişört Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Tişört Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Tişört Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Tişört Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Tişört Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat