Cepli dosya, şirketlerin veya firmaların müşteriye karşı vermiş oldukları satış tekliflerinde, broşür, föy vb. alanlarda ürünlerin sunumu için yapılmaktadır. Farklı boy ebatları bulunmakta olup kalın gramajlı kağıt ile yapılıp özel cep kısımı bulunan reklam ürünüdür. Cepli dosyalar sunum dosyası olarak da söylenmektedir. İçerisine evrak, Cd gibi malzemeleri de koyulmaktadır.  Kurumsal firmalarda sunumlarda en önemli etkenlerden bir tanesidir. Anka Baskı merkezi olarak istediğiniz cepli dosya modelini en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz.

Cepli Dosya Kullanım Alanları

Firmaların yada şahıs olarak kurumsallaşma adına yapılan toplantıda prestijli gözükme adına yapılan ilk adımlardandır. Sunumun karşı etkili materyallerden olan bu araç en çok tercih edilen reklam modellerindendir. İstediğiniz ebatlarda ve tasarımlar da yapılmakta olup etkili çalışmalar yapılmaktadır. Tasarımlar modern renkler ve yazı tipleriyle birleştirilip yapılmaktadır. Bu sayede daha göz alıcı ve akılda kalıcı tasarımlar yapılmaktadır.

Cepli Dosya Fiyatı Ne Kadar?

Cepli dosya fiyatı yapılan ebat ve sayıya göre değişiklik göstermektedir. Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktayız. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

Cepli Dosya Sıkça Sorulan Sorular

Cepli Dosya Hangi Alanlarda Kullanılır?

Cepli Dosya her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Cepli Dosya Fiyat Ücreti Nedir?

Cepli Dosya yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Cepli Dosya İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

<< 1 >>


İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız