Cepli dosya, şirketlerin veya firmaların müşteriye karşı vermiş oldukları satış tekliflerinde, broşür, föy vb. alanlarda ürünlerin sunumu için yapılmaktadır. Farklı boy ebatları bulunmakta olup kalın gramajlı kağıt ile yapılıp özel cep kısımı bulunan reklam ürünüdür. Cepli dosyalar sunum dosyası olarak da söylenmektedir. İçerisine evrak, Cd gibi malzemeleri de koyulmaktadır.  Kurumsal firmalarda sunumlarda en önemli etkenlerden bir tanesidir. Anka Baskı merkezi olarak istediğiniz cepli dosya modelini en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz.

Cepli Dosya Kullanım Alanları

Firmaların yada şahıs olarak kurumsallaşma adına yapılan toplantıda prestijli gözükme adına yapılan ilk adımlardandır. Sunumun karşı etkili materyallerden olan bu araç en çok tercih edilen reklam modellerindendir. İstediğiniz ebatlarda ve tasarımlar da yapılmakta olup etkili çalışmalar yapılmaktadır. Tasarımlar modern renkler ve yazı tipleriyle birleştirilip yapılmaktadır. Bu sayede daha göz alıcı ve akılda kalıcı tasarımlar yapılmaktadır.

Cepli Dosya Fiyatı Ne Kadar?

Cepli dosya fiyatı yapılan ebat ve sayıya göre değişiklik göstermektedir. Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmaktayız. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

[FAQ id=”537″]