Anka Baskı Merkezi müşterilerine folyo kesim alanında en iyi şekilde hizmet etmeye devam etmektedir. Günümüzde daha dikkat çekici çalışmalar için pano ve tablolar yapılmaktadır. Bu yapılan malzemeler folyo kesim ile olmaktadır. Sektörler için özel yapılan folyo kesimde kaliteli malzeme kullanılarak estetik ve kaliteli tasarıma ulaşabilirsiniz.

Folyo Kesim

Folyo Kesim Hakkında

Ara yüzeyi yapışkanlı olan malzemenin 100 ile 120 MIC kalınlığında olup PVC malzemenin makine yoluyla kesilme işlemiyle olmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Harf kesimleri ve tek renkli olan logolar için en dayanıklı malzemedir. Genellikle tercih edilen renk beyazdır. Diğer renk seçenekleri de sektöre göre belirlenebilir.

Folyo Kesim, reklam sektöründe, tanıtım ve dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bu tür işlemler için Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tasarım ve kesim en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

Folyo Kesim Sıkça Sorulan Sorular

Folyo Kesim Hangi Alanlarda Kullanılır?

Folyo Kesim her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Folyo Kesim Fiyat Ücreti Nedir?

Folyo Kesim yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Folyo Kesim İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat