Anka Baskı Merkezi müşterilerine folyo kesim alanında en iyi şekilde hizmet etmeye devam etmektedir. Günümüzde daha dikkat çekici çalışmalar için pano ve tablolar yapılmaktadır. Bu yapılan malzemeler folyo kesim ile olmaktadır. Sektörler için özel yapılan folyo kesimde kaliteli malzeme kullanılarak estetik ve kaliteli tasarıma ulaşabilirsiniz.

Folyo Kesim

Folyo Kesim Hakkında

Ara yüzeyi yapışkanlı olan malzemenin 100 ile 120 MIC kalınlığında olup PVC malzemenin makine yoluyla kesilme işlemiyle olmaktadır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Harf kesimleri ve tek renkli olan logolar için en dayanıklı malzemedir. Genellikle tercih edilen renk beyazdır. Diğer renk seçenekleri de sektöre göre belirlenebilir.

Folyo Kesim, reklam sektöründe, tanıtım ve dekorasyon amaçlı kullanılmaktadır. Bu tür işlemler için Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz. İstediğiniz tasarım ve kesim en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

[FAQ id=”556″]