Perakende satış yerlerinin sıklıkla kullandığı insert baskı, firmaların yapmış olduğu ürün veya hizmetlerin ürün tanıtımı yada ürün fiyat duyurularını yapmak için kullanılmaktadır. Yapılan çalışmadı kampanya, indirim ve tanıtım broşürü çalışmalar yapılmaktadır. Çalışmalarda sürekli olarak müşterinin aklında kalmak için haftalık olarak çalışmalar yapılmaktadır. Böylelikle reklam olanakları sayesinde ürün ve hizmet satışında yükseliş sağlanmaktadır.

İnsert Baskı Hangi Alanlar da Kullanılır?

Mağaza sahibi olan kişiler sürekli müşteri elde etmek için genellikle kullanılan reklam aracıdır. Müşterilere haftalık yada aylık olarak kampanyalardan haberdar ederek müşteri çekmeye çalışmaktadır. Alınan reklamlar kişilerin aklında yer alarak daha fazla müşteri çekme olasılığı bulunmaktadır. Çalışmalarda müşteriler için ilgi çekici tasarımla birlikte kalite yapıda malzeme kullanılması gerekmektedir. Modern tasarımla birlikte akılda kalıcı şekilde tasarlanıp sunulmalıdır. Dünyada ekonomik etkiler yüzünden kişiler indirimli ürünler aramaktadır. Bu tür indirimleri kaçırmak istemeyen müşteriler alışveriş yapma isteği daha da çoğalmaktadır.

İnsert Baskı

İnsert Baskı Ücreti Ne Kadar?

İnsert Baskı, Anka Baskı Merkezi olarak müşterilerimize en uygun fiyatı sunmaktadır. Fiyatlar istenilen hizmete göre değişiklik göstermektedir. Hizmetlerde tamamen kaliteli malzeme ve yüksek çözünürlük baskı kalitesinde yapılmaktadır. Hizmete başladıktan sonra en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemeyi hedeflemektedir.

İnsert Baskı Sıkça Sorulan Sorular

İnsert Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

İnsert Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

İnsert Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

İnsert Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

İnsert Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat