Branda Baskı, ışık ve su geçirmeyen kumaş türüne sahiptir. Bu sayede tüm hava şartlarına uygun, dayanıklı ve hafif yapılı baskı çeşididir. Bu baskı sokaklarda, caddelerde, meydan bölgelerinde, dükkan ve duvarlarda ilgi ve dikkat çekme konusunda başarılı bir reklam türüdür.  Dijital baskı çeşidi olan baskı modeli kampanya,ürün veya duyuru haberlerinde kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanımı olan bu ürün oldukça ilgi görmektedir.

Branda Baskı Hizmetinde Lider Firma

Anka Baskı Merkezi müşterilerimize alınan sipariş konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Alınan ölçüler doğrultusunda hazırlanıp teslim edilmektedir. Uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimize memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hizmet bilgileri için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz.

Branda Baskı

Branda Baskı Kullanım Alanları

Reklam alanında tercih edilen baskı modelinde farklı hizmet alanlarında kullanılmaktadır. Kalite kumaşı ve her hava şartına uygun olmasından dolayı uzun süreli kullanım sunmaktadır. Baskı kullanım alanları;

Branda Baskı Fiyatları

Branda Baskı kullanım alanına göre fiyatı değişiklik göstermektedir. Yapılan ölçüye göre hareket edilen fiyat belirlenmektedir. Anka Baskı Merkezi hizmet alanında müşterilerimize en uygun fiyatı belirlemektedir. Hizmet almak için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız size en kısa sürede dönüş yaparak istediğiniz tasarıma ulaştıracaktır. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

[FAQ id=”530″]