Firmalar hizmet ettiği ettiği alanda reklam yapmak için tercih edilen reklam türlerinden biride sticker etiket alanıdır. Firmanın logosu ve iletişim bilgileri genellikle koyularak yapılan çeşitlerdir. İstediğiniz tarzda sticker etiket tarzı yapılmaktadır. Kaliteli baskı sayesinde göz alıcı bir şekilde gözükmektedir.Düşük maliyetli olması sebebiyle yüksek çeşitlilik sağlamaktadır. Firma ve kişisel kullanım olarak da kullanabilmektedir. Boyut olarak istenen tasarıma göre çeşitlilik göstermektedir. Detaylı bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sticker Etiket Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Her sektöre uygun olan reklam modeli firmanız için çeşitli alanlarda kullanılabilir. Bir ürün tanıtımında yada kampanya için sticker etiket yaptırabilirsiniz. Genellikle firma logosuyla birlikte iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu sayede müşterilerinize akılda kalıcı bir şekilde reklam yapılmaktadır.  Kişisel kullanım olarak da baskı hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz tasarım konusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye tutmaktayız.  Anka Baskı Merkezi dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerleyerek müşterilerine hizmet etmektedir.

sticker etiket

Sticker  Etiket Ücretleri Ne Kadar?

Bu tür bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Anka Baskı Merkezi fiyatları müşterilerimiz için uygun fiyata yapmaktadır. Almış olduğunuz hizmet en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

[FAQ id=”645″]