Firmalar hizmet ettiği ettiği alanda reklam yapmak için tercih edilen reklam türlerinden biride sticker etiket alanıdır. Firmanın logosu ve iletişim bilgileri genellikle koyularak yapılan çeşitlerdir. İstediğiniz tarzda sticker etiket tarzı yapılmaktadır. Kaliteli baskı sayesinde göz alıcı bir şekilde gözükmektedir.Düşük maliyetli olması sebebiyle yüksek çeşitlilik sağlamaktadır. Firma ve kişisel kullanım olarak da kullanabilmektedir. Boyut olarak istenen tasarıma göre çeşitlilik göstermektedir. Detaylı bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sticker Etiket Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Her sektöre uygun olan reklam modeli firmanız için çeşitli alanlarda kullanılabilir. Bir ürün tanıtımında yada kampanya için sticker etiket yaptırabilirsiniz. Genellikle firma logosuyla birlikte iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu sayede müşterilerinize akılda kalıcı bir şekilde reklam yapılmaktadır.  Kişisel kullanım olarak da baskı hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz tasarım konusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeye tutmaktayız.  Anka Baskı Merkezi dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerleyerek müşterilerine hizmet etmektedir.

sticker etiket

Sticker  Etiket Ücretleri Ne Kadar?

Bu tür bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Anka Baskı Merkezi fiyatları müşterilerimiz için uygun fiyata yapmaktadır. Almış olduğunuz hizmet en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

 

Sticker Etiket Sıkça Sorulan Sorular

Sticker Etiket Hangi Alanlarda Kullanılır?

Sticker Etiket her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Sticker Etiket Fiyat Ücreti Nedir?

Sticker Etiket yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Sticker Etiket İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

<< 1 >>


Hakkımızda

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız bütün çalışmaları, teknik esaslara göre geliştirmek, kalitesini her geçen gün daha da artırmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

犀利士線上購買

第一個,有心血管疾病的病人還沒有穩定之前不建議吃,或者你剛做完心導管,在六週內其實也不建議吃;第二個,長期有在吃犀利士所謂的硝酸鹽類的藥物也不建議吃,所謂的PDE5抑制劑的藥物有擴張血管的作用,同時吃的話可能會導致血壓低暈倒。

  • 減肥藥的種類
  • 排油丸減肥藥

減肥藥購買購買

其中含各類燃燒脂肪、保養皮膚的物質。單獨使用,可以消解脂肪、去除橘皮,收緊松弛的肌膚;減肥藥如果伴隨健身運動,更能達到再現窈窕曲線的完美效果!此類產品的安全性要求很高。

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kraken Onion Market