Afiş Poster Baskı, belli bir hizmetin tanıtmada veya reklam yapılması için kullanılmaktadır. İç ve dış mekanlarda kullanılan popüler baskı türüdür.

Afişlerde tasarım konusunda profesyonel bir şekilde yapılması gerekmektedir. Metinler ilgi çekici yazı tipiyle ve fark edilmesi için özgün tasarım olmalıdır. Afiş Poster Baskı tasarımları genellikle bir hizmet ve ürünü tanıtmak amacıyla kullanılmaktadır. Tasarımlar akılda kalıcı ve ilgi çekici şeklinde olması gerekmektedir. Anka Baskı Merkezi yaptırmak istediğiniz tasarıma özenle hareket edecek şekilde hazırlamaktadır. Yaptırmak istediğiniz tasarımla istediğiniz hedefi yakalayacaksınız. Firmamızla sosyal medya, telefon, mail yada whatsapp ile hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi Tasarım Hizmeti

Firmamızla ile iletişime geçildiğinden itibaren firmanıza ve isteğinize göre tasarım için detaylı bilgi verilecektir. Tasarım tamamen profesyonel bir şekilde hazırlanmaktadır. İlgi çekici ve modern renk, yazı, fotoğraf seçimleriyle hareket edilmektedir. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Afiş Poster Tasarımları kaliteli kağıt malzemesi ve yüksek çözünürlükte baskı kalitesi olarak çıkmaktadır. Müşterilerimiz tasarım ihtiyacını hızlı ve profesyonelce teslim edilecektir. Anka Baskı Merkezi iletişime geçmek için telefon,mail, sosyal medya veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

Afiş Poster Tasarımı Nasıl Hazırlanır?

Afiş tasarımı için Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçerek istediğiniz tasarım doğrultusunda harekete geçilmektedir. Afiş poster tasarımının boyut seçimi yaparak sektör için uygun olarak tasarlanmaktadır. Yazı, renk ve fotoğraf seçimi uyumlu hale getirilerek hizmet yapılmaktadır. Hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Fiyat konusunda firmamızla iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Afiş Poster

Afiş Poster Çeşitleri Nelerdir?

Afiş poster tasarımlarında genel olarak parlak kuşe kağıtlar tercih edilmektedir. Kullanılan kağıt türünde 250 ile 350 gr arasında kağıtlar kullanılır.  Tasarımında sektöre göre farklı ebatlar seçilebilir. Tasarım boyutları 35 x 50 cm, 50 x 70 veya 70 x 100 cm boyutlarında kullanılmaktadır. Daha farklı boyut ve detaylı bilgi için Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Afiş Tasarım Fiyatları Nedir?

Tasarım Fiyatları boyut ve miktar olarak değişiklik göstermektedir. Bu tür bilgiler için Anka Baskı Merkezi firmamızla iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız oldukça uygun fiyata yapılmaktadır. En kısa sürede hizmetiniz yerine getirilecektir.

 

[FAQ id=”491″]