Broşür hizmetleri genellikle firmaların hizmetleri ve ürünleri sıralaması amacıyla yapmaktadır. Bu sayede firmalar müşterilerine tanıtım yaparak reklamını artırmaktadır. Hedef kitle bu tür hizmetlerden haberdar olup müşteri hacmini artırmaktadır.

Broşür Baskı Merkezi

Broşür Tasarım Hizmetleri

Müşterilerin tasarımlarda ilk bakışı çok önemlidir. Dikkat çekici tasarımla birlikte akılda kalıcı tasarım olması gerekmektedir. Kullanılan bileşenler tamamen modern tasarım olması gerekmektedir. Yüksek çözünürlük ve kaliteli tasarımla birlikte reklam profiliniz en iyi şekilde olacaktır. Anka Baskı Merkezi olarak her müşterimizle özel olarak ilgilenilerek hareket edilmektedir. İstediğiniz tasarım en iyi şekilde ve kısa bir süre içerisinde teslim edilmektedir. Broşür hizmeti en uygun fiyatta ayarlanacaktır.  Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz.

Broşür Sıkça Sorulan Sorular

Broşür Hangi Alanlarda Kullanılır?

Broşür her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Broşür Fiyat Ücreti Nedir?

Broşür yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Broşür İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat