Kanvas Baskı, fotoğraflarınızı tabloya çıkartarak etkili bir unutulmaz anı dönüştürmesini sağlar. Fotoğrafın yüksek çözünürlüklü olması gerekmektedir. Bu sayede baskı kalitesi en iyi derecede olacaktır. Kendi çekimlerinizi, anılarınızı yada sevdiklerinizin resimlerinizi yada istediğiniz herhangi bir resmi baskı yapabilirsiniz.

Kanvas Baskı

Kanvas Baskı Fiyatları

Anka Baskı Merkezi, kanvas baskıyı en uygun fiyata yapmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz en iyi şekilde hizmetten yararlanacaktır. Boyut olarak istediğiniz büyüklükte yapılmaktadır. En boy oranını uygun bir şekilde ayarlayarak en etkili tasarıma sahip olacaksınız. Fiyat ve tasarımlar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğumuz diğer hizmetleri de inceleyebilirsiniz. Firmamıza yazdığınızdan itibaren en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Kanvas Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Kanvas Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Kanvas Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Kanvas Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Kanvas Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Kanvas Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat