Magnet baskı, müşterilerinizin size karşı en bilindik yapacak türlerden bir tanesidir. Müşterilerinize verdiğiniz verdiğiniz magnetler buzdolabı gibi metal yüzeylere konulayacaktır. Bu sayede müşteriniz gün geçtikçe firmanızı daha çok hatırlayacak ve akılda kalıcı olacaksınız. Sektörünüzle ilgili bir ihtiyaç halinde hatırlanacaksınız. Olan tasarım çok büyük alan kaplamaması ve yapılan tasarımın hoş olmasıyla birlikte etkili reklam araçlarından bir tanesidir. Anka Baskı Merkezi dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemekteyiz. İletişime geçtiğinizden itibaren en iyi hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz.

magnet

Magnet Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Magnet reklam aracı genellikle tercih edilen yemek sektöründedir. Müşteriler bir firmayı benimsemişse verilen cisim mutlaka metal yüzeyde olacaktır. İhtiyaç halinde iletişim numarasıyla iletişime geçerek sipariş edebilecektir. Bu sayede sürekli müşteri elde etmiş olursunuz. Her sektöre uygun olan reklam modeli her alanda bize danışabilirsiniz. Tasarım konusunda firmamız en iyi şekilde size destek çıkacaktır. Kaliteli baskı ve yüksek çözünürlük sayesinde akılda kalmış bir tasarım olmasını sağlayacaktır.  Modern tasarımla ile birlikte etkileyici yazı tipi resimlerle en iyi şekilde hizmet alacaksınız. Firmamız müşterilerimize yormadan ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapma imkanını veren dijital baskı merkezidir.

Magnet Ücreti Ne Kadar?

Magnet istenilen boyut ve tasarıma göre değişmektedir. Firmamız müşterilerimize en uygun fiyatı vermektedir.  Alınan hizmet en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerleyerek hareket etmekteyiz. Anka baskı merkezi hizmeti istiyorsanız bizimle whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

[FAQ id=”610″]