Magnet baskı, müşterilerinizin size karşı en bilindik yapacak türlerden bir tanesidir. Müşterilerinize verdiğiniz verdiğiniz magnetler buzdolabı gibi metal yüzeylere konulayacaktır. Bu sayede müşteriniz gün geçtikçe firmanızı daha çok hatırlayacak ve akılda kalıcı olacaksınız. Sektörünüzle ilgili bir ihtiyaç halinde hatırlanacaksınız. Olan tasarım çok büyük alan kaplamaması ve yapılan tasarımın hoş olmasıyla birlikte etkili reklam araçlarından bir tanesidir. Anka Baskı Merkezi dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemekteyiz. İletişime geçtiğinizden itibaren en iyi hizmeti alacağınızın garantisini vermekteyiz.

magnet

Magnet Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Magnet reklam aracı genellikle tercih edilen yemek sektöründedir. Müşteriler bir firmayı benimsemişse verilen cisim mutlaka metal yüzeyde olacaktır. İhtiyaç halinde iletişim numarasıyla iletişime geçerek sipariş edebilecektir. Bu sayede sürekli müşteri elde etmiş olursunuz. Her sektöre uygun olan reklam modeli her alanda bize danışabilirsiniz. Tasarım konusunda firmamız en iyi şekilde size destek çıkacaktır. Kaliteli baskı ve yüksek çözünürlük sayesinde akılda kalmış bir tasarım olmasını sağlayacaktır.  Modern tasarımla ile birlikte etkileyici yazı tipi resimlerle en iyi şekilde hizmet alacaksınız. Firmamız müşterilerimize yormadan ve gönül rahatlığıyla alışveriş yapma imkanını veren dijital baskı merkezidir.

Magnet Ücreti Ne Kadar?

Magnet istenilen boyut ve tasarıma göre değişmektedir. Firmamız müşterilerimize en uygun fiyatı vermektedir.  Alınan hizmet en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerleyerek hareket etmekteyiz. Anka baskı merkezi hizmeti istiyorsanız bizimle whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Cennet Mahallesinde Bulunan şubemize her zaman ulaşabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

Magnet Sıkça Sorulan Sorular

Magnet Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Magnet Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Magnet Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Magnet Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Magnet Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

<< 1 >>


Hakkımızda

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız bütün çalışmaları, teknik esaslara göre geliştirmek, kalitesini her geçen gün daha da artırmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

犀利士線上購買

第一個,有心血管疾病的病人還沒有穩定之前不建議吃,或者你剛做完心導管,在六週內其實也不建議吃;第二個,長期有在吃犀利士所謂的硝酸鹽類的藥物也不建議吃,所謂的PDE5抑制劑的藥物有擴張血管的作用,同時吃的話可能會導致血壓低暈倒。

  • 減肥藥的種類
  • 排油丸減肥藥

減肥藥購買購買

其中含各類燃燒脂肪、保養皮膚的物質。單獨使用,可以消解脂肪、去除橘皮,收緊松弛的肌膚;減肥藥如果伴隨健身運動,更能達到再現窈窕曲線的完美效果!此類產品的安全性要求很高。

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kraken Onion Market