Katalog baskı, işletme ve firmaların müşterilerine tanıtımlarını yaptığı sayfalı ürünlerdir. Katalog tasarımda ön kapak ve iç sayfa tasarımları oldukça önem taşımaktadır. Tasarımlar modern ve firmaya hitap edebilecek şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu sayede akılda kalıcı tasarım sayesinde müşterilere firmanın değerini yukarıya taşıyacaktır. Yapılan reklamlar sayesinde müşteri hizmet satışı olumlu şekilde etkilenmesi amaçlanmaktadır.

Katalog Baskı Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Her sektör için kullanılan katalog baskı firma ve işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği detaylı reklam ürünüdür. Firma hizmetleri veya ürünü her sayfada detaylı bir şekilde anlatabilir. Bu şekilde müşterilerini bilinçlendirerek akılda kalıcı bir şekilde kalmasını sağlar. Tasarımların da müşterinin akılda kalıcı şekilde tasarlanmasıyla birlikte reklam olarak iyi bir ivme kazanacaktır. Olan tasarımlar sürekli olarak yapılmasıyla birlikte müşteri ağı sürekli artacaktır. Sürekli müşteriler sayesinde firma daha da büyüme sağlayacaktır.

Katalog Baskı - Anka Baskı Merkezi - 0542 210 23 39

Katalog Baskı Ücreti Ne Kadar?

Yapılan ücretler sayfa ve istenilen hizmete göre değişmektedir. Anka Baskı Merkezi olarak hizmetlerimiz tamamen uygun fiyata yapılmaktadır. Hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde teslim edilerek yapılmaktadır. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemeyi hedeflemektedir.

Katalog Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Katalog Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Katalog Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Katalog Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Katalog Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.ddd

Katalog Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat