Katalog baskı, işletme ve firmaların müşterilerine tanıtımlarını yaptığı sayfalı ürünlerdir. Katalog tasarımda ön kapak ve iç sayfa tasarımları oldukça önem taşımaktadır. Tasarımlar modern ve firmaya hitap edebilecek şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu sayede akılda kalıcı tasarım sayesinde müşterilere firmanın değerini yukarıya taşıyacaktır. Yapılan reklamlar sayesinde müşteri hizmet satışı olumlu şekilde etkilenmesi amaçlanmaktadır.

Katalog Baskı Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Her sektör için kullanılan katalog baskı firma ve işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği detaylı reklam ürünüdür. Firma hizmetleri veya ürünü her sayfada detaylı bir şekilde anlatabilir. Bu şekilde müşterilerini bilinçlendirerek akılda kalıcı bir şekilde kalmasını sağlar. Tasarımların da müşterinin akılda kalıcı şekilde tasarlanmasıyla birlikte reklam olarak iyi bir ivme kazanacaktır. Olan tasarımlar sürekli olarak yapılmasıyla birlikte müşteri ağı sürekli artacaktır. Sürekli müşteriler sayesinde firma daha da büyüme sağlayacaktır.

Katalog Baskı Ücreti Ne Kadar?

Yapılan ücretler sayfa ve istenilen hizmete göre değişmektedir. Anka Baskı Merkezi olarak hizmetlerimiz tamamen uygun fiyata yapılmaktadır. Hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde teslim edilerek yapılmaktadır. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemeyi hedeflemektedir.

[FAQ id=”584″]