Katalog baskı, işletme ve firmaların müşterilerine tanıtımlarını yaptığı sayfalı ürünlerdir. Katalog tasarımda ön kapak ve iç sayfa tasarımları oldukça önem taşımaktadır. Tasarımlar modern ve firmaya hitap edebilecek şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bu sayede akılda kalıcı tasarım sayesinde müşterilere firmanın değerini yukarıya taşıyacaktır. Yapılan reklamlar sayesinde müşteri hizmet satışı olumlu şekilde etkilenmesi amaçlanmaktadır.

Katalog Baskı Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Her sektör için kullanılan katalog baskı firma ve işletmelerin ürün ve hizmetlerini tanıtabileceği detaylı reklam ürünüdür. Firma hizmetleri veya ürünü her sayfada detaylı bir şekilde anlatabilir. Bu şekilde müşterilerini bilinçlendirerek akılda kalıcı bir şekilde kalmasını sağlar. Tasarımların da müşterinin akılda kalıcı şekilde tasarlanmasıyla birlikte reklam olarak iyi bir ivme kazanacaktır. Olan tasarımlar sürekli olarak yapılmasıyla birlikte müşteri ağı sürekli artacaktır. Sürekli müşteriler sayesinde firma daha da büyüme sağlayacaktır.

Katalog Baskı - Anka Baskı Merkezi - 0542 210 23 39

Katalog Baskı Ücreti Ne Kadar?

Yapılan ücretler sayfa ve istenilen hizmete göre değişmektedir. Anka Baskı Merkezi olarak hizmetlerimiz tamamen uygun fiyata yapılmaktadır. Hizmetlerimiz en kısa süre içerisinde teslim edilerek yapılmaktadır. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlayarak dijital baskı alanında öncü bir şekilde ilerlemeyi hedeflemektedir.

Katalog Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Katalog Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Katalog Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Katalog Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Katalog Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.ddd

Katalog Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

<< 1 >>


Hakkımızda

Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için yaptığımız bütün çalışmaları, teknik esaslara göre geliştirmek, kalitesini her geçen gün daha da artırmak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

犀利士線上購買

第一個,有心血管疾病的病人還沒有穩定之前不建議吃,或者你剛做完心導管,在六週內其實也不建議吃;第二個,長期有在吃犀利士所謂的硝酸鹽類的藥物也不建議吃,所謂的PDE5抑制劑的藥物有擴張血管的作用,同時吃的話可能會導致血壓低暈倒。

  • 減肥藥的種類
  • 排油丸減肥藥

減肥藥購買購買

其中含各類燃燒脂肪、保養皮膚的物質。單獨使用,可以消解脂肪、去除橘皮,收緊松弛的肌膚;減肥藥如果伴隨健身運動,更能達到再現窈窕曲線的完美效果!此類產品的安全性要求很高。

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

Kraken Onion Market