Günümüzde firmalar reklam araçlarıyla birlikte müşterilerine daha iyi gözükmek istemektedir. Bu alanlardan bir tanesi de örümcek standlardır. Küçük ve orta ölçekli firmalar fuar alanlarında kendilerini tanıtmak için dikkat çekmesi bakımından örümcek stand büyük önem sağlamaktadır. Standların kolay taşınabilir olması sebebiyle tercih edilmektedir. Son teknoloji makinelerde üretilen tasarımlar modern bir görünüm vermektedir.

Örümcek Stand Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Şirketlerin fuar alanlarında belli bir alanda sahipliğini göstermek amacıyla kullanılmaktadır. Büyük olmasından dolayı müşterilere daha akılda kalıcı reklam yapılmasını sağlamaktadır. Kullanılan modern tasarımlar en iyi reklama sahip olacaksınız.

Örümcek Stand Ücreti Ne Kadar?

Fiyat ve tasarımlar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğumuz diğer hizmetleri de inceleyebilirsiniz. Firmamıza yazdığınızdan itibaren en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Örümcek Stand Sıkça Sorulan Sorular

Örümcek Stand Hangi Alanlarda Kullanılır?

Örümcek Stand her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Örümcek Stand Fiyat Ücreti Nedir?

Örümcek Stand yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Örümcek Stand İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat