Roll Up Baskı modelleri kolay taşınabilir ve kurulum olması sayesinde iç ve dış mekanlarda en çok tercih edilen reklam türlerindendir. Kendinden ayaklı olan bu modelde dayanıklı malzemeden yapılmaktadır. Yer kaplaması az olduğundan dolayı her yerde kullanabilme ihtimali bulunmaktadır.

Roll Up Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu reklam türünde her sektöre uygun kullanılabilir. Yapılan reklam modeli modern renklerle ve uygun fontlarla ilgi çekilebilen hale getirilerek koyulması gerekmektedir. Her alana göre rahat bir şekilde yapılan roll up banner oldukça iyi görüntü sağlamaktadır. Yüksek çözünürlük baskı kalitesiyle birlikte reklamınızı yapabileceksiniz. Anka Baskı Merkezi olarak müşterilerimize roll up baskı konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz reklam tasarımıyla en kısa sürede ve uygun fiyatla yapmaktayız.

Roll Up Baskı

Roll Up Baskı Fiyatı Nedir?

Anka Baskı Merkezi olarak müşterilerimize en uygun fiyatı vermekteyiz. Müşterilerimiz whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla hizmete geçtiğinden itibaren uygun fiyat vererek kabul edildiğinde hizmete başlamaktayız. En kısa sürede içerisinde hizmeti tamamlayıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. İnternette gördüğünüz veya istediğiniz bir tasarım var ise bizlere danışarak etkili bir şekilde reklam çalışmanızı yaptırabilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğumuz çalışmaları galeri kısmından inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

[supsystic-gallery id=14 position=center]

[FAQ id=”640″]