Roll Up Baskı modelleri kolay taşınabilir ve kurulum olması sayesinde iç ve dış mekanlarda en çok tercih edilen reklam türlerindendir. Kendinden ayaklı olan bu modelde dayanıklı malzemeden yapılmaktadır. Yer kaplaması az olduğundan dolayı her yerde kullanabilme ihtimali bulunmaktadır.

Roll Up Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu reklam türünde her sektöre uygun kullanılabilir. Yapılan reklam modeli modern renklerle ve uygun fontlarla ilgi çekilebilen hale getirilerek koyulması gerekmektedir. Her alana göre rahat bir şekilde yapılan roll up banner oldukça iyi görüntü sağlamaktadır. Yüksek çözünürlük baskı kalitesiyle birlikte reklamınızı yapabileceksiniz. Anka Baskı Merkezi olarak müşterilerimize roll up baskı konusunda en iyi hizmeti vermekteyiz. İstediğiniz reklam tasarımıyla en kısa sürede ve uygun fiyatla yapmaktayız.

Roll Up Baskı

Roll Up Baskı Fiyatı Nedir?

Anka Baskı Merkezi olarak müşterilerimize en uygun fiyatı vermekteyiz. Müşterilerimiz whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla hizmete geçtiğinden itibaren uygun fiyat vererek kabul edildiğinde hizmete başlamaktayız. En kısa sürede içerisinde hizmeti tamamlayıp siz değerli müşterilerimize teslim etmekteyiz. İnternette gördüğünüz veya istediğiniz bir tasarım var ise bizlere danışarak etkili bir şekilde reklam çalışmanızı yaptırabilirsiniz. Sitemizden yapmış olduğumuz çalışmaları galeri kısmından inceleyebilirsiniz.  Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz.

Roll Up Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Roll Up Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Roll Up Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Roll Up Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Roll Up Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Roll Up Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

ankabaskime[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız

WhatsApp chat