Mesh Baskı, cephe kaplamalarında kullan reklam modelidir. Delikli olmasından dolayı rüzgara karşı dayanıklı model olmaktadır. Cephe olarak yapılan reklam ön tarafı net bir şekilde gösterir ve arka tarafı göstermez. Arka taraftan bakıldığında dış mekanı rahatlıkla görebilirsiniz. Işık geçirgenliği olduğundan dolayı karanlık bir oda ortamı yaratmaz. Cephe baskı olan modelleri boyuta göre fiyat değişikliği göstermektedir. Tasarımlarımız modern görüntüye sahiptir. İstediğiniz tasarımda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. En kısa süre içerisinde firmamız istediğiniz hizmeti teslim edecektir.

Mesh Baskı

Mesh Baskı Ücreti Ne Kadar?

Hizmetiniz olan boyutlarda değişiklik göstermektedir.  Fiyat ve tasarımlar hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızla iletişime geçmek için whatsapp, telefon, sosyal medya yada mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Sitemizden olan galeri de tasarımları  inceleyebilirsiniz. Ayrıca buradan google haritalar üzerinden yerimizi ulaşabilirsiniz. Sitemizden vermiş olduğumuz diğer hizmetleri de inceleyebilirsiniz. Firmamıza yazdığınızdan itibaren en kısa süre içerisinde iletişime geçecektir.

Mesh Baskı Sıkça Sorulan Sorular

Mesh Baskı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Mesh Baskı her sektörde kullanılabilmektedir. Firmanın yada markanın hizmetlerini ilgi çekici ve modern tasarımlarla yapılarak akılda kalıcı şekilde tasarlanmaktadır.

Mesh Baskı Fiyat Ücreti Nedir?

Mesh Baskı yapımı boyutuna göre değişiklik göstermektedir. Fiyat için firmamızla iletişime geçerek özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Firmamız oldukça müşteri düşünerek uygun fiyatlar vermektedir.

Mesh Baskı İçin Nasıl İletişime Geçebilirim?

Firmamıza sitemizde bulunan sosyal medya, mail, telefon yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Anka Baskı Merkezi İletişim Numaraları Nelerdir ?

İletişim Numaralarımız 0212 541 20 00 - 0537 219 14 00 - 0542 210 23 39
Firma mail adresimiz : [email protected]

Anka Baskı Merkezi Nerede?

ANKA DİJİTAL BASKI MERKEZİ - CENNET MAHALLESİ ALPASLAN CADDESİ No:54/B KÜÇÜKÇEKMECE/İSTANBUL

<< 1 >>


İletişim Bilgileri

İletişim Kanallarından Bize Ulaşın

Anka Baskı Merkezi Adres

Cennet Mahallesi, Alparslan Cd. No:54/B, 34290 Küçükçekmece/İstanbul

E-mail

[email protected]

İletişim Numaralarımız

0212 541 20 00

0537 219 14 00

0542 210 23 39

Mail İle İletişime Geç

Sosyal Medya Hesaplarımız